Auto Babiš

Největší Citroën v ČR

DS Experience Day

Spanilá jízda šedesáti historických i novodobých vozů DS, která se pod názvem DS Experience Day uskuteční v neděli 14. června od autosalonu Auto Babiš s.r.o. z Mnichovic u Prahy na zámek Chyše v západních Čechách.

Je tomu 60 let od představení ikonického modelu Citroën DS a v červnu to bude rok od vzniku samostatné značky DS. Oslavte tento výjimečný okamžik spolu s námi, a to buď na trase velkolepé spanilé jízdy šedesáti historických i novodobých vozů DS, která se pod názvem DS Experience Day uskuteční v neděli 14. června z Mnichovic u Prahy na zámek Chyše v západních Čechách, nebo přímo v cíli, kde pro vás bude během celého odpoledne připraveno zábavné odpoledne plné atrakcí a zároveň budete mít možnost si všechny účastnické vozy v klidu prohlédnout. V předpremiéře rovněž uvidíte nový model DS 5.

Vzhledem k šedesátému výročí je počet účastnických automobilů omezen přesně na šedesát a první z nich vyrazí na trasu dlouhou zhruba 170 kilometrů z Mnichovic u Prahy v neděli 14. června v 9:01. Na zámku v Chyši se první vozy objeví kolem 13 hodiny. Na posádky čeká během jízdy několik dovednostních úkolů o hodnotné ceny a navigace po trase bude charakterem podobná veteránským soutěžím, což je zárukou nezapomenutelného zážitku. Při zastávce v Kladně si kromě toho účastníci vyzkouší i tzv. test přesnosti – průjezd přesně definovaného úseku za předem stanovený čas, přičemž za každou odchylku 0,01 sekundy dostává tým trestný bod.

 

 

 

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549