Auto Babiš

Největší Citroën v ČR

Citroën Berlingo

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Citroën Berlingo přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.

 

Již od
455 000 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Citroën Berlingo - https://www.autobabis.cz/

Berlingo XL Elektromotor - 4004

Motorizace Elektromotor 100 kW / 136 k
Výbava SHINE
Stav tachometru 0 km
Palivo Elektro

BERLINGO PROFI+ 7625

Motorizace 1.5 BlueHDi 100 MAN6
Výbava LIVE
Stav tachometru 0 km
Palivo diesel

Berlingo PROFI+ 7627

Motorizace 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6
Výbava LIVE
Stav tachometru 0 km
Palivo diesel

DESIGN

Výrazný odvážný vzhled, dynamická silueta, designové ochranné prvky Airbump® a barevné prvky:

Citroën Berlingo je ikonou segmentu ludospace.


IKONA SEGMENTU LUDOSPACE

Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm. 

Obě velikosti M a XL existují v pěti a sedmimístné verzi. 

Při pohledu zepředu upoutá Nový Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas. 

Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii.


24 KOMBINACÍ PERSONALIZACE

 
NOVÝ CITROËN BERLINGO SE PROMĚNIL, JE VĚTŠÍ A NABÍZÍ VĚTŠÍ MODULARITU

Pohodlí a klid na palubě

Citroën Berlingo je součástí programu Citroën Advanced Comfort®.

 

Nabízí optimální komfort jízdy, díky němuž je každá cesta příjemná. Přispívají k tomu především komfortní sedadla, komfortní odpružení a komfortní akustická izolace.
Citroën Berlingo nabízí nádherně prosvětlenou kabinu, do níž světlo proniká velkými prosklenými plochami 360°. Více světla přináší rovněž velké panoramatické střešní okno s elektricky ovládanou sluneční clonou.

 

Důvtipné odkládací přihrádky a prostor pro celou posádku 

Citroën Berlingo je praktický zvenku i uvnitř, nabízí prvotřídní přístup prostřednictvím dvou velkých posuvných bočních dveří a zadních dveří s otevíratelným oknem.
Citroën Berlingo nabízí díky sklopitelným sedadlům velkou prostornost a příkladnou modularitu. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 775 litrů ve velikosti M a až 1050 litrů ve velikosti XL.

Citroën Berlingo disponuje 186 litry úložných přihrádek určených pro každodenní život, které jsou jedny prostornější a důmyslnější než druhé, včetně Modutopu® s kapacitou 92 litrů.

 

OPTIMÁLNÍ MODULARITA

Zadní sedadla lze samostatně nebo společně sklopit do podlahy a dokonale se tak přizpůsobí požadované konfiguraci. Vznikne tak zcela rovná podlaha. Nový Citroën Berlingo může po sklopení předního sedadla do podlahy nabídnout až 4 000 litrů objemu a ve verzi XL lze ve voze převážet více než 3 metry dlouhé předměty.

Kryt zavazadlového prostoru má 2 polohy: jednu vyšší, klasickou, a druhou nižší umožňující rozdělit zavazadlový prostor na více částí. Kryt má nosnost 25 kg, uložené předměty jsou snadno přístupné přes otevíratelné zadní okno ve víku. Kryt je velmi praktický, lze ho uložit za sedadla ve druhé řadě.
 
Nový Citroën Berlingo je nabízen ve dvou délkách s vyváženými rozměry a liniemi. Obě existují v pěti nebo sedmimístné verzi a nabízejí optimální úroveň komfortu.

Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M.  Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posunovat, takže si uživatel může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující, nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.

 

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE

Citroën Berlingo Multispace vám pro větší komfort a bezpečnost nabízí 19 podpůrných prvků řízení.

 
19 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

Klidná pohodová jízda

Citroën Berlingo je vybaven celou řadou moderních technologií, které pomáhají v každodenním provozu.

Nabízí nejlepší technologie, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a klidné řízení.

Bezpečně s 19 podpůrnými prvky řízení
Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Varování před snížením pozornosti řidiče, Systém sledování mrtvého úhlu, Systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí, Nouzové automatické brzdění, Zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision …

S mobilním připojením a 8" dotykovým displejem
8" dotykový displej a 4 technologie s mobilním připojením zajišťující kontinuální propojení vašich přístrojů s vozem: Mirror Screen, Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box a bezdrátové nabíjení telefonů.

 

 
MOTORY

Citroën Berlingo nabízí dynamické jízdní vlastnosti díky spojení nové platformy a motorů nejnovější generace, které jsou úsporné z hlediska spotřeby paliva a emisí CO2. 

Nový Citroën Berlingo je nabízen s benzínovými i dieselovými motory, vhodnými do jakékoliv situace, k provozu ve městě i mimo něj. Jde o řadu motorů s vynikající výkonností, jež jsou přitom šetrné k životnímu prostředí. U nového Citroënu Berlingo se také poprvé objevuje automatická osmistupňová převodovka EAT8 poskytující optimální jízdní komfort. 


Benzínové motory PureTech: 1,2 l PureTech S&S 110 k nebo 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. 
Dieselové motory BlueHDi: 1,5 l BlueHDi S&S 75 k nebo 100 k nebo 130 k s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

Ceník vozu Citroën Berlingo PROFI

Stáhněte ZDE

Ceník vozu Citroën Berlingo

Stáhněte ZDE

Katalog příslušenství k vozu Citroën Berlingo

Stáhněte ZDE

Ceník příslušenství k vozu Citroën Berlingo

Stáhněte ZDE

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549