Auto Babiš

Největší Citroën v ČR

Citroën Berlingo VAN

Legendární užitkový vůz Citroën Berlingo, který byl na trh uveden v roce 1996 a vyrobilo se ho více než 1,5 milionů kusů, přenechává místo své třetí generaci pojmenované Berlingo Van. Nový Berlingo Van představuje generační skok z hlediska stylu a vybavení. Je tak ideálním partnerem všech profesí.

Již od
447 000 Kč bez DPH
540 870 Kč s DPH
Citroën Berlingo VAN - https://www.autobabis.cz/

BERLINGO - 4123

Motorizace 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6
Výbava PLUS
Stav tachometru 0 km
Palivo diesel

Historie dodávek značky Citroën se datuje od začátku 20. století. Berlingo navázalo na dlouhou linii, která má svůj prvopočátek v roce 1928 vozidlem C4 Fourgon. V roce 1950 byl představen slavný 2 CV Fourgonnette, 100% užitková verze slavného vozu 2CV, který se stal skutečnou ikonou.

V roce 1978 nahradil dodávku 2 CV Fourgonnette model Acadiane. Skutečný průlom přichází s osmdesátými léty a novým modelem, kterým byl Citroën C15, jehož se během 22 let vyrobilo víc než 1,18 milionu kusů.

Další velkou revoluci z konce dvacátého století znamenalo Berlingo! První generace, která se objevila v červenci 1996, přinesla nový zvrat svým odlišným vzhledem a komfortem. Inovací vozu Berlingo byl specifický tvar a zabudovaná nákladová buňka, v níž tkvělo jeho hlavní tajemství.

 

DESIGN

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

Robustní a ochranné Nové Berlingo Van nabízí moderní a energický styl exteriéru s plynulými liniemi bez jakýchkoli známek agresivity. - Přední maska nesoucí typické prvky Citroënu a svého většího bratra, Citroënu Jumpy: je krátká vysoká kapota dominující silnici s široké světlomety. - Při pohledu z boku upoutají ladné linie a propracované blatníky. Příslib praktičnosti a prostornosti interiéru.

 

MODULARITA A KOMFORT: NA MÍRU

Nové Berlingo Van je ideálním partnerem pro každodenní provoz, splňuje nejrůznější profesní potřeby, poskytuje řešení přizpůsobené každé činnosti / použití: různé velikosti, kabiny, vnitřní uspořádání. Nyní jde ještě dál a vylepšuje svou nabídku: existuje ve 2 nových verzích: Worker / Driver

 

Berlingo Van Worker

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Verze s paketem Worksite je určena pro firmy, které převážejí materiál a pracovníky na různé typy staveb:

 • Grip Control a funkce Hill Assist Descent, vyšší světlá výška (+30 mm), velká kola (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pro lepší pohyblivost.
 • Užitné zatížení se zvýšilo až na hranici 1 000 kg. Vůz může mít také posílené osvětlení ložného prostoru pro větší praktičnost.
 • Nechybí možnost uspořádání sedadel Extenso®: 3 místa vpředu, mobilní kancelář a snadné uzpůsobení pro přepravu dlouhých nákladů.

 

Berlingo Van Driver

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Pro všechny, kdo tráví za volantem mnoho času je určena bohatá výbava Van Plus:

 • Klimatizace, komfortní sedadla
 • Elektricky ovládaná parkovací brzda, tempomat
 • Autorádio s Hands Free Bluetooth
 • Paket zvýšené akustické izolace interiéru Pohoda a praktičnost pro každodenní efektivnost.

 

 

KABINA EXTENSO®: 3 MÍSTA A VĚTŠÍ MODULARITA

520x264_C3_Aircross_design_protecteur

Kabinu Extenso® lze podle přání přizpůsobit, umožňuje převážet 3 osoby nebo zvýšit délku a objem užitečného nákladu. Pro zvětšení nákladové délky stačí sklopit boční sedadlo, čímž se tato délka zvětší na 300 cm ve velikosti M a na 340 cm ve velikosti XL.

1 - Kabina Extenso® umožňuje převážet 3 osoby vepředu, dvoumístná lavice je upravitelná.

2 - Sklopitelné opěradlo prostředního sedadla může posloužit jako mobilní kancelář s otočným stolkem. Pod sedadlem je k dispozici odkládací přihrádka uzamykatelná visacím zámkem.

3 - Po sklopení bočního sedadla se zvětší nákladový prostor a je možné převážet i choulostivý náklad, velikost nákladové prostoru je 3,3–3,8 m3 ve velikosti M a 3,9–4,4 m3 ve velikosti XL.

 

 

VÝBAVA PRO VŠECHNY POTŘEBY

OPTIMALIZOVANÉ VSTUPY

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Pro snadnější nakládku a vykládku bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, nabízí nový Citroën Berlingo Van:

 • jedny nebo dvoje boční posuvné dveře s optimalizovanou šířkou otevření 675 mm a výškou 1072 mm
 • dvoukřídlé dveře 40/60 s otevíráním v úhlu 180°
 • optimalizovanou šířku zadního podběhu kol

 

OBROVSKÁ NÁKLADOVÁ KAPACITA

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3, užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. Vůz může být vybaven indikátorem přetížení, který řidiče informuje, pokud překročí povolený limit z hlediska hmotnosti.

Paket Nákladový prostor usnadňuje každodenní život díky posílenému LED osvětlení, 4 přídavným záchytným okům a zásuvce 12 V.

 

KRÉDO: KOMFORT NA PLUBĚ

JÍZDNÍ KOMFORT PRO VĚTŠÍ KLID

747x322_ambiance_urban_red_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van dokáže za všech okolností odfiltrovat veškeré nerovnosti vozovky. Jeho optimální komfort jízdy zajišťuje vyšší poloha při řízení, odpružení a akustická izolace. Sedadla se přizpůsobí všem typům postav: jsou výškově nastavitelná, nabízí rovněž bederní nastavení a samostatnou loketní opěrku. Za příplatek mohou být opatřena vyhříváním.

V každodenním provozu oceníte hands free otevírání a startování, elektrickou parkovací brzdu a barevný Head-Up displej, které patří mezi 20 podpůrných prvků řízení, jež vůz nabízí.

 

PRACOVNÍ KOMFORT: MOBILNÍ KANCELÁŘ

747x322_ambiance_serie_C3_Aircross

Kabina vozu Nový Citroën Berlingo Van funguje jako mobilní kancelář, abyste mohli během cest snadněji pracovat. Ve voze si rovněž díky zásuvce 220 V můžete dobíjet notebook a poté ho uložit do přihrádky TopBox.

Z praktického hlediska oceníte bezdrátové nabíjení telefonu. K dispozici máte rovněž dva USB porty a dvě zásuvky 12 V.

V kabině Extenso® můžete po sklopení opěradla středového sedadla díky otočnému stolku pohodlně pracovat.

 

VÝBAVA & UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

Nový Citroën Berlingo Van je doslova nabitý praktickými a užitečnými technologiemi.

Nový Citroën Berlingo Van je funkční a praktický, současně budí důvěru. Jde s dobou a jeho snahou je nabídnout profesionálním řidičům stále bezpečnější a klidnější jízdu. Soustřeďuje v sobě ty nejlepší technologie:

 • 4 technologie mobilního připojení, zejména Citroën Connect Nav a Mirror Screen (Apple Car Play™ / Android Auto / Mirror Link®) nebo bezdrátové nabíjení telefonů
 • 20 technologií pro podpůrné prvky řízení.

 

SURROUND REAR VISION

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van nabízí inovativní výbavu, která se u užitkových vozů běžně nevyskytuje: jde o technologii Surround Rear Vision zlepšující viditelnost při jízdě. Na 5" barevný displej umístěný na místě středového zpětného zrcátka se zobrazuje obraz ze dvou kamer umístěných ve stojce zpětného zrcátka spolujezdce a v horní části zadních dvoukřídlých dveří. Systém nabízí tři možnosti zobrazení:

 • Zadní monitorovací pohled na prostor za vozem: na displeji se zobrazuje pohled v ose vozu daleko za vozem pro lepší sledování okolí vozu během jízdy.
 • Boční pohled na straně spolujezdce: displej zobrazuje boční zónu na straně spolujezdce a zamezuje vzniku mrtvých úhlů.
 • Zadní parkovací kamera: na displeji se zobrazuje nejbližší okolí za vozem pro usnadnění manévrů po zařazení zpátečky.

 

ON-LINE NAVIGACE BEZ NUTNOSTI SPOUŠTĚT OČI ZE SILNICE

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

3D on-line navigace Citroën Connect Nav s hlasovým ovládáním funkcí Navigace, Telefonování a Média, aniž by řidič musel spouštět oči ze silnice. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, poloze čerpacích stanic a cenách pohonných hmot a parkovišť, dále informace o počasí.

S funkcí Mirror Screen můžete používat aplikace svého telefonu, které jsou kompatibilní s řízením, přímo na 8" dotykovém displeji.

 

ZARUČENÁ POHYBLIVOST

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van vybavený systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent, může upravovat pohyblivost svých předních kol podle terénu a udrží se v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích. Pro větší účinnost umožňuje tato technologie – vždy spojená s paketem Stavba – rovněž využívat světlou výšku, která byla zvýšena o 30 mm, ochranný kryt pod motorem a velká kola o průměru 690 mm s pneumatikami Mud&Snow. (V některých zemích i stejné rezervní kolo.)

 

MOTORY NEJNOVĚJŠÍ GENERACE

597x500_Grip_Control_C3_Aircross

Nová lehká platforma a výkonné a úsporné motory pro dynamické jízdní vlastnosti, lepší potěšení z jízdy a optimalizované provozní náklady.

 • 4 dieselové verze: BlueHdi 75 s manuální převodovkou, BlueHDi 100 s manuální převodovkou BlueHDi 100 S&S s manuální převodovkou BlueHdi 130 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou a s automatickou převodovkou EAT8 .
 • 1 benzínová verze s motorem PureTech 110 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou bude k dispozici v průběhu roku 2019.

Nejnovější generace automatické osmistupňové převodovky „Efficient Automatic Transmission“ s páčkami pod volantem nabízí příjemné řízení na dlouhé vzdálenosti i při častých krátkých každodenních cestách.

 

Ceník vozu Citroën Berlingo VAN - skladové

Stáhněte ZDE

Ceník vozu Citroën Berlingo VAN

Stáhněte ZDE

Katalog vozu Citroën Berlingo VAN

Stáhněte ZDE

Katalog příslušenství Citroën Berlingo VAN

Stáhněte ZDE

Ceník příslušenství vozu Citroën Berlingo VAN

Stáhněte ZDE

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549