Auto Babiš

Největší Citroën v ČR

Citroën C5 X

Nový CITROËN C5 X snoubí eleganci limuzíny, praktičnost kombi a zvýšenou pozici SUV. Nabízí nebývalé pohodlí věrné programu Citroën Advanced Comfort® s interiérem evokujícím luxusní salónek. Vůz je vybaven špičkovými technologiemi pro příjemnější cestování: poloautonomní řízení, rozšířený head-up displej, zcela nový infotainmentový systém a 12″ displej s hlasovým ovládáním. Nový CITROËN C5 X je k dispozici v plug-in hybridní a benzinové verzi. Je pouze na vás, pro který se rozhodnete!

Již od
820 000 Kč s DPH
677 685 Kč bez DPH
Citroën C5 X - https://www.autobabis.cz/

Momentálně nemáme tento model na našem skladu.

PLYNULÉ AERODYNAMICKÉ LINIE

ELEGANCE A DYNAMIKA

Nový CITROËN C5 X vyniká v tradičním segmentu. Pod víkem zavazadelníku se nachází široký úložný prostor s nízkou nákladovou hranou.

Dlouhá kapota, aerodynamické linie, vysoká karoserie a delší zadní převis dodávají vozu jedinečný vzhled a zlepšují jeho aerodynamiku.

Dlouhá linie střechy je zakončena aerodynamickým horním spoilerem. Druhý lesklý černý spoiler zajišťuje přítlak a stabilitu při brzdění.

 

AVANTGARDNÍ STYL

Unikátní CITROËN C5 X snoubí eleganci limuzíny projevující se dlouhou kapotou, praktičnost kombi se svým prostorným zavazadelníkem a díky velkým 19″ kolům rovněž vyšší pozici při řízení, která je běžná vozů SUV.

 

VYVÝŠENÉ MÍSTO ŘIDIČE

LEPŠÍ VÝHLED

Vyšší pozice při řízení nového vozu CITROËN C5 X oproti klasickému hatchbacku bylo dosaženo díky vyšší světlé výšce a velkým 19″ kolům. Tato pozice poskytuje řidiči lepší výhled a umožňuje bezpečnější cestování.

 

SVĚTELNÝ PODPIS

MODERNÍ A TECHNOLOGICKÝ

Nový CITROËN C5 X se pyšní typickým světelným podpisem ve tvaru písmene V. Tento jednoznačný identifikátor nových modelů značky byl poprvé představen u nové C4.

Je nepřehlédnutelný, okamžitě rozpoznatelný a dobře viditelný ve dne i v noci. Vhodně doplňuje výrazné linie nového vozu CITROËN C5 X. Technologicky propracované osvětlení zahrnuje LED diody již od nejnižší verze výbavy.

 

ŠEST BAREV KAROSERIE

5 DVOUBAREVNÝCH KOMBINACÍ

Nový CITROËN C5 X je v nabídce se šesti metalickými či perleťovými barvami karoserie: Šedá Amazonite; Bílá Pearl; Šedá Magnetic; Šedá Platinum; Šedá Steel; Černá Perla Nera. Každou z těchto barev lze kombinovat s černou střechou Perla Nera, která umocní přirozenou eleganci vozu.

 

INTERIÉR

PLNĚ PŘIZPŮSOBITELNÁ KABINA

Nový CITROËN C5 X má originální a dokonale propracovaný interiér. Ve jménu filozofie značky spočívající v maximální personifikaci, nabízí kabina vozu možnost přizpůsobení na míru představám svého majitele. Kromě decentního textilního provedení interiéru s šedou látkou zdobenou vzorem evokujícím logo Citroën, který je dodáván v základní výbavě, je k dispozici pět dalších provedení interiéru: Šedý interiér Urban; Šedý interiér Metropolitan; Modrý interiér Metropolitan; Černý interiér Hype; Hype Adamantium.

 

JEMNÉ A PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

4 detaily interiéru vozu CITROËN C5 X

Kabina působí klidným a prostorným dojmem díky důrazu, který byl kladen nejen na barvy a materiál, ale i na ty nejmenší detaily:

  • Velmi kvalitní textilní a kožené čalounění inspirované cestováním a zavazadly.
  • Tři dostupné interiérové dekory, včetně dekoru dřeva a prvků evokujících logo značky.
  • Příjemné čalounění ploch, kterých se řidič a spolujezdec dotýkají: loketní opěrky, středová konzola, čalounění palubní desky atd.

 

KOMFORT

POZVÁNKA NA CESTY V ABSOLUTNÍM POHODLÍ

Interiér nového vozu CITROËN C5 X je velmi příjemný, prostorný a zároveň praktický. Dokonalá ergonomie, četné úložné plochy, pocit pohodlí i nebývalá pozornost věnovaná detailům doslova vybízejí k cestování.

 

AKTIVNÍ PODVOZEK CITROËN ADVANCED COMFORT®

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Exkluzivní podvozek Citroën Advanced Comfort®, se kterým je CITROËN C5 X standardně dodáván, byl navržen tak, aby stejně jako historické ikonické modely značky navozoval dojem z jízdy na létajícím koberci. Proto pro něj nejsou problémem nejrůznější výmoly, retardéry ani další nerovnosti na vozovce.

Plug-in hybridní verze vozu C5 X navíc zvyšuje komfort tím, že jako první z modelů značky nabízí exkluzivní aktivní odpružení Citroën Advanced Comfort®. To kombinuje v minulosti používané progresivní hydraulické dorazy s aktivně řízeným odpružením, které přizpůsobuje tuhost tlumení jednotlivých kol reálným podmínkám na vozovce.

Senzory analyzující nerovnosti vozovky přenášejí informace do systému, který průběžně přizpůsobuje nastavení pro maximální komfort jízdy. Kromě čidel ESP je aktivní odpružení vybaveno čidly ABS a světlé výšky, které vyhodnocují pohyby karoserie a dynamiku jízdy. Řízené odpružení zajišťuje jak maximální komfort při jízdě na rovných úsecích, tak přesné ovládání v zatáčkách.

 

ABSOLUTNÍ POHODLÍ

POZVÁNKA DO LUXUSU

Interiér nového vozu CITROËN C5 X, který byl navržen jako luxusní salonek, je vybaven nejmodernějšími technologiemi a působí velmi prostorně díky velkým proskleným plochám a nápaditým kontrastům. Dokonalé zpracování a pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům navozují pocit nebývalého komfortu. Tlumené podsvícení dodává interiérovým prvkům na eleganci.

 

SEDADLA ADVANCED COMFORT®

POZVÁNKA K POSEZENÍ

Sedadla Advanced Comfort v novém voze CITROËN C5 X představují to nejlepší ve své třídě a vy se v nich budete cítit jako ve své oblíbené pohovce. Nabízejí jedinečné pohodlí a působí velmi esteticky díky specifickému zpracování, které připomíná klasické křeslo. Dynamiku a komfort posezu zajišťuje speciální čalounění a výplně ze strukturované pěny s vysokou hustotou, díky nimž se budete cítit uvolněně i po dlouhých hodinách strávených za volantem.

Ceník vozu Citroën C5 X

Stáhněte ZDE

Katalog vozu Citroën C5 X

Stáhněte ZDE

Katalog příslušenství k vozu C5 X

Stáhněte ZDE

Ceník příslušenství k vozu C5 X

Stáhněte ZDE

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549