Auto Babiš

Prodej a výkup vozů

Nová Ë-C4

V roce 2020 pokračuje CITROËN ve své elektrické ofenzívě a představuje nový 100% ëlektrický ë-C4 a nový CITROËN C4, který se vyznačuje inovativním designem charakteristickým pro moderní modely značky. Poskytuje výjimečný komfort, výborné jízdní vlastnosti a kompletní nabídku pohonných jednotek. Volit je možné mezi elektromotorem nebo benzinovým či naftovým motorem. Nový 100% ëlektromobil CITROËN ë-C4 stejně jako nový CITROËN C4 jdou hrdě ve šlépějích kompaktních hatchbacků Citroën vyráběných již 92 let.

Již od
875 000 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Nová Ë-C4 - https://www.autobabis.cz/

Momentálně nemáme tento model na našem skladu.

CITROËN PŘEDSTAVUJE VŮZ DO NOVÉ DOBY

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

Nový 100% ëlektrický CITROËN ë-C4 a nový C4 v sobě snoubí:

 • Eleganci, ladné linie a dynamiku kompaktního crossoveru: aerodynamická silueta, propracované detaily, okamžitě identifikovatelné prvky a nový světelný podpis.
 • Sílu a charakter SUV: velká kola, prostornost a robustnost.

 

 

CITROËN ODPRUŽENÍ S HYDRAULICKÝMI DORAZY®

747x322_Agilite_C3_Aircross-flou

Nový CITROËN C4 je vybaven exkluzivním odpružením s progresivními hydraulickými dorazy®, které zajišťují maximální jízdní komfort a navozují dojem, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova přeletí. Inovace Citroën pro větší dynamiku a potěšení z jízdy.

 • U mírných stlačení a následném odskoku kontroluje pružina ve spolupráci s tlumičem společně svislé pohyby bez využití hydraulických dorazů. To budí dojem, že auto přes deformace silnice doslova letí.
 • U velkých kompresí a s nimi spojenými odskoky pracuje pružina a tlumič ve spojení s hydraulickým dorazem, který postupně zpomaluje pohyb, čímž se zabrání náhlým zastavením na konci zdvihu. Hydraulický doraz energii absorbuje a rozptýlí. Neexistuje tedy žádný odraz a cestující jsou dokonale izolováni od nerovností vozovky.

 

 

100% ËLEKTROMOTOR, BENZIN NEBO DIESEL

520x264_C3_Aircross_design_protecteur

Nový 100% ëlektrický CITROËN ë-C4 se vyznačuje tichou a dynamickou jízdou bez rušivých elementů:

 • Motor 100 kW / 136 k
 • Okamžitě dostupný točivý moment 260 Nm
 • Dobití do 80% kapacity baterie za 30 minut* a dojezd až 350 km dle metody WLTP
 • Baterie 50 kWh se zárukou 8 let nebo do 160 000 km s garancí zachování 70% kapacity.

*U veřejné rychlodobíjecí stanice 100 kW.

 

CITROËN C4 je v nabídce se spalovacími motory nové generace Euro 6d:

 • Příjemná a úsporná jízda.
 • U benzinových motorů je k dispozici výkon od 100 k do 155 k
 • U dieselových motorů od 110 k do 130 k

 

 

8STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

747x322_Agilite_C3_Aircross-flou

8stupňová automatická převodovka nabízí 3 polohy (R, N a D) pro snadné zařazení zpětného chodu, neutrálu nebo jízdy vpřed, které se nastavují pomocí voliče zdobeného gilošováním. K dispozici jsou rovněž 2 tlačítka: P pro Parkování. M pro Manuální režim u vozů vybavených spalovacími motory nebo B pro režim Brake u elektromobilů.

 

 

TECHNOLOGIE - 20 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

747x322_Agilite_C3_Aircross-flou

Nový CITROËN C4 může být vybaven až 20 asistenčními systémy řízení, které zjednodušují každodenní provoz a zajistí maximální cestovní komfort, vyšší bezpečnost a jistotu za volantem.

 

BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ

Barevný Head-Up displej zobrazuje základní informace důležité pro řízení na průhledné lamele v zorném poli řidiče.

 

HIGHWAY DRIVER ASSIST

Systém poloautonomního řízení Highway Driver Assist kombinuje adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go se systémem, který udržuje vůz v daném jízdním pruhu. Řidič nemusí teoreticky vůbec ovládat pedály či volant, protože tyto funkce řídí samotný vůz. Avšak pomocí brzdění nebo působením na volant může kdykoli převzít kontrolu nad řízením.

 

PARK ASSIST

Park Assist pomůže najít parkovací místo vyhovující velikosti vozu. Jakmile najde vhodné příčné nebo podélné parkovací místo, sám zaparkuje. Řidič pouze ovládá akcelerátor a brzdový pedál.

 

 

PRAKTICKÉ A DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PROSTORY

DRŽÁK SMART PAD® INOVACE CITROËN

Nový CITROËN C4 je vybaven unikátním systémem pro uložení a upevnění tabletu:

 • Citroën Smart Pad® je důmyslný výsuvný držák integrovaný do palubní desky, který umožňuje bezpečné uchycení jakéhokoli tabletu a spolujezdec ho tak může pohodlně používat.
 • Zásuvka zabudovaná v palubní desce u spolujezdce umožňuje uložení tabletu či jiných drobností.

 

CENTRÁLNÍ KONZOLE

Vysoká a robustní středová konzola obsahuje velké množství úložných prostor:

 • Bezdrátové dobíjení pro snadné nabíjení telefonu
 • 2 USB porty
 • Velký odkládací prostor před konzolou
 • Důmyslný úložný prostor před voličem jízdních režimů ve středové konzole
 • Uzavíratelný odkládací prostor s roletou a dvěma držáky nápojů Praktický odkládací prostor ve středové loketní opěrce

 

PROSTOR NA ZADNÍCH SEDADLECH

Nový CITROËN C4 nabízí:

 • Prostorný interiér pro maximální pohodlí cestujících na zadních sedadlech s vynikajícím prostorem pro kolena, čímž se řadí mezi nejlepší ve své třídě (198 mm).
 • Důmyslné odkládací plochy jako úložný prostor v loketní opěrce, držáky nápojů, apod.
 • 2 USB porty.

 

VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

 • Nový CITROËN C4 se řadí mezi nejlepší ve své kategorii díky variabilnímu zavazadlovému prostoru o objemu 380 l.
 • Dvoupolohová podlaha umožňuje rozdělit zavazadelník a těžit z rovné plochy při sklopení zadních sedadel.
 • Pro snazší manipulaci může být podlaha ponechána v šikmé poloze.

 

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

 • Nový CITROËN C4 je vybaven exkluzivním odpružením s progresivními hydraulickými dorazy®, které zajišťují maximální jízdní komfort a navozují dojem, že vůz nad nerovnostmi vozovky doslova přelétá. Pro větší dynamiku a potěšení z jízdy.
 • Sedadla Advanced Comfort, typická pro vozy Citroën, jsou vyrobena z: Vrchní vrstvy 15 mm texturované pěny zajišťující měkkost a výbornou oporu těla. Pěny s vysokou hustotou uvnitř sedadla poskytující optimální pohodlí a lepší filtraci vibrací. Pěna se nesesedá a zajistí exkluzivním sedadlům dlouhou životnost.
 • Nový CITROËN C4 disponuje kompaktními vnějšími rozměry pro lepší manipulaci v každodenním provozu, ale i velkorysý vnitřní prostor včetně dostatečně velkého místa pro nohy cestujících na zadních sedadlech (198 mm).
 • Velká prosklená elektricky otevíratelná střecha nového vozu CITROËN C4 příjemně prosvětlí jeho interiér.
 • Nebývalý uživatelský komfort dodá novému vozu CITROËN C4 dvacet asistenčních systémů řízení, díky nimž je jeho používání příjemnější. Pro ještě vyšší pohodlí může být vůz vybaven šesti technologiemi konektivity.

 

 

KONEKTIVITA

747x322_Agilite_C3_Aircross-flou

Nový 100% elektrický CITROËN ë-C4 a nový C4 nabízejí nejmodernější konektivní služby:

 • Dotykový 10″ displej s hlasovým ovládáním umožňuje nastavení funkcí vozu včetně přístupu k multimediálnímu systému, telefonu, klimatizaci a navigaci
 • Connect Play s funkcí Mirror Screen kompatibilní s Android Auto a Apple CarPlay
 • Bezdrátové dobíjení chytrých telefonů
 • Connect Assist – geolokovaná služba tísňového a asistenčního volání, která je bezplatná a dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Connect Nav – nejnovější on-line 3D navigační systém poslední generace
 • Citroën® ConnectedCAM: po SUV Citroën C3 a Citroën C5 Aircross jde o třetí model Citröen vybavený tímto systémem

 

CITROËN CONNECT PLAY

Technologie Mirror Screen kompatibilní s Apple CarPlay™ a Android Auto umožňuje propojení s chytrým telefonem a zrcadlení jeho obrazovky na centrálním dotykovém displeji vozu. Řidič díky tomu může kompatibilní aplikace ovládat jednoduše na displeji, přičemž kompatibilní telefon umožní rovněž hlasové ovládání.

 

CITROËN CONNECT NAV

Centrální 10″ dotykový displej umožňuje ovládání médií, telefonu i navigace. Navigační systém Citroën Connect Nav 3D s hlasovým ovládáním informuje prostřednictvím služby TomTom Traffic o aktuální dopravní situaci, dostupnosti a cenách parkovišť na trase, čerpacích stanicích a cenách pohonných hmot…

Nabízí také vizuální a zvukové varování před nebezpečnými zónami na trase.

 

CITROËN CONNECT ASSIST

Citroën Connect Assist zahrnuje pohotovostní i asistenční volání a v případě nutnosti kontaktuje záchranné složky automaticky nebo po stisknutí tlačítka SOS. Služba je bezplatná a k dispozici nepřetržitě 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

 

Po sklopení zadních sedadel je celková kapacita 1289 litrů.

 

Praktický Citroën C3 Aircross je také opatřen zatažitelným krytem zavazadlového prostoru, který lze vertikálně uložit za zadní sedadlo, aby bylo možné převážet vysoké předměty.

 

Dalším šikovným prvkem umožňujícím získat rovnou podlahu i se sklopenými opěradly zadních sedadel je podlaha zavazadlového prostoru, která má dvě možné polohy.

 

 

DESIGN

INOVATIVNÍ A TECHNOLOGICKÁ PŘÍĎ

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

CITROËN C4 je energický a osobitý vůz: Kapota je vysoká a detailně propracovaná, příď vozu jasně poukazuje na nový designový trend značky se světelným podpisem ve tvaru písmene V a dvouúrovňovými světlomety. Originální provedení předních světlometů, světel denního svícení a mlhových světel zdůrazňuje inovativní technologii Citroën LED Vision.

 

DYNAMICKÁ A ROBUSTNÍ ZÁĎ

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Zkosená záď dodává vozu dynamiku, robustnost a dává tušit velký zavazadlový prostor (380 l). Šikmé zadní okno, specifický spojler a světla spojená lesklým černým pruhem poukazují na nový jedinečný a odlišný designový trend vozu CITROËN C4 se světelným LED podpisem ve tvaru písmene V.

 

AERODYNAMICKÝ TVAR

747x322_ambiance_urban_red_C3_Aircross

Aerodynamický profil dodává překvapivě mohutné karoserii, která v sobě snoubí ladné linie s propracované detaily, smyslný dravý vzhled, sílu i osobitost.

Díky krátkým předním a zadním převisům, velkým kolům a světlé výšce 156 mm, vyšší než u konkurence, získává vůz na robustnosti a asertivitě a přímo láká k jízdě.

 

31 VNĚJŠÍCH BAREVNÝCH KOMBINACÍ, 6 PROVEDENÍ INTERIÉRU

747x322_ambiance_serie_C3_Aircross

7 barev karoserie : bílá Ice, černá Obsidian, šedá Steel, šedá Platinum, červená Elixir, hnědá Caramel a modrá Iceland.

5 barevných paketů : černá Glossy, písková Metal, šedá Textured, červená Anodized Deep a modrá Anodized, která je určena exkluzivně pro nový 100% ëlektrický ë-C4.

6 provedení interiéru v teplých a střízlivých odstínech či naopak veselých barvách. Zvolte standardní nebo příplatkový interiér v kombinaci se sedadly Advanced Comfort: šedá Urban, šedá Metropolitan, modrá Metropolitan, černá Hype a červená Hype.

 

Ceník vozu Citroën ë-C4

Stáhněte ZDE

Katalog vozu Citroën ë-C4

Stáhněte ZDE

Katalog příslušenství Citroën ë-C4

Stáhněte ZDE

Ceník příslušenství Citroën ë-C4

Stáhněte ZDE

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549