Auto Babiš

Prodej a výkup vozů

Citroën C5 Aircross Hybrid SUV

SUV C5 Aircross Hybrid je první dobíjecí hybridní vůz značky CITROËN. Představuje pověstnou první vlaštovku v ofensivě nízkoemisních vozů (LEV – Low Emission Vehicle), která předznamenává kompletní elektrifikaci modelové řady CITROËN plánovanou na rok 2025. Tento plug-in hybridní vůz kombinuje výhody 100% elektrického pohonu výhodného zejména při každodenních cestách po městě, s všestranností a nezávislostí, které na delších trasách poskytuje spalovací motor.

Již od
1 035 000 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Citroën C5 Aircross Hybrid SUV - https://www.autobabis.cz/

C5 Aircross

Motorizace 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
Výbava SHINE PACK
Stav tachometru 7500 km
Palivo diesel

TECHNOLOGIE PLUG-IN HYBRID

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

 

AUTONOMIE - Snadné dobijení

747x322_Agilite_C3_Aircross-flou

Při klasickém připojení ze zásuvky se baterie dobíjí přes noc a v závislosti na typu zásuvky se doba nabíjení pohybuje v rozmezí 4 až 7 hodin. Pokud máte 32A Wallbox, baterie se dobije za méně než 2 hodiny. Abyste mohli využít výhodnějších tarifů cen elektřiny mimo špičku, může být nabíjení odloženo pomocí naprogramování. Dobíjení se jednoduše nakonfiguruje na dotykovém displeji vozu nebo přímo ve vašem chytrém telefonu prostřednictvím aplikace MyCitroën.

 

MOTORIZACE - OSMISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA NOVÉ GENERACE

520x264_C3_Aircross_design_protecteur

Osmistupňová převodovka nové generace Ë-EAT8 má optimalizované řazení se schopností rekuperace, díky čemuž se při brzdění motorem baterie dobíjí.

 

DESIGN - Stylové prvky

520x264_C3_Aircross_design_protecteur

CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je pravé SUV s osobitým charakterem a energickým robustním vzhledem. Tento plug-in hybridní vůz rozpoznáte jednoduše podle modrých lamel na předním nárazníku a prvcích Airbump®. Specifické „H“ se vyjímá na předních blatnících a nepřehlédnutelný je rovněž nápis HYBRID.

 

SPECIFICKÉ ROZHRANÍ

V prostorné kabině má SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid unikátní vybavení:

veškeré informace nezbytné pro hybridní vůz se zobrazují na digitální přístrojové desce 12,3″: měření výkonu, dojezd v elektrickém režimu a v režimu pohonných hmot, čas nabíjení, rychlost dobíjení či režim jízdy

informace o jízdě jako je tok elektrické energie nebo statistika spotřeby paliva přímo na dotykovém displeji 8″

volič režimu jízdy – 100% elektrický, hybridní nebo SPORT indikátor elektrické jízdy v bezrámovém elektrochromatickém zpětném zrcátku: rozsvícená modrá LED dioda ukazuje, že auto jede ve 100% elektrickém režimu.

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

 

JEŠTĚ VÍCE KOMFORTU V PLNĚ ELEKTRICKÉM REŽIMU

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid, které je samo o sobě synonymem komfortu, rozšiřuje program Citroën Advanced Comfort® o nesporné výhody elektromotoru – konkrétně tichý chod, plynulou jízdu bez vibrací, okamžitý nástup výkonu a emise CO2 do 39 g*.

SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je stejně jako modely se spalovacími motory vybaven systémem odpružení Progressive Hydraulic Cushions®, který tlumí veškeré nedokonalosti na cestách a navozuje dojem, že vůz se nad nerovnostmi vozovky vznáší. Zároveň zajišťuje vynikající dynamiku a stabilitu vozu. Nové SUV C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je vybaveno víceprvkovou zadní nápravou, díky níž je možné dosáhnout bezkonkurenčního jízdního komfortu.

*Odhadované údaje mají pouze informační charakter a podléhají probíhající homologaci dle metody WLTP.

 

 

Sedadla Advanced Comfort

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je vybaveno pohodlnými širokými sedadly. Kombinace pěny s vysokou hustotou uvnitř sedadla a 15 mm silné strukturované pěny na povrchu zaručuje pohodlí, měkkost a dobrý posez za všech okolností. Přední sedadla jsou na přání vyhřívaná a rovněž mohou být vybavena vícebodovou masážní funkcí.

 

Nejmodernější SUV ve své třídě

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

CITROËN SUV C5 Aircross PLUG-IN Hybrid se co do variability nijak neliší od běžných spalovacích verzí. Zadní sedadla jsou samostatně posuvná (podélný posun v rozmezí 150 mm) s nastavitelným sklonem opěradel do 5 poloh. Jejich úplným sklopením vznikne praktická rovná plocha. V kabině vozu zajisté oceníte velké množství odkládacích úložných prostor v celkovém objemu 33 l a velký zavazadlový prostor o velikosti od 460 l až do 600 l.

 

TECHNOLOGIE

SUV CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID JE VYBAVENO 20 ASISTENČNÍMI SYSTÉMY ŘÍZENÍ ZVYŠUJÍCÍMI BEZPEČNOST, KOMFORT CESTOVÁNÍ I RADOST Z JÍZDY.

747x322_Affichage_Tete_Haute_C3_Aircross-flou

 

NEUSTÁLE VE SPOJENÍ

597x500_Grip_Control_C3_Aircross

Nové SUV CITROËN C5 Aircross PLUG-IN Hybrid je vybaveno pokročilými technologiemi mobilního připojení. Connect Play nabízí připojení kompatibilní s Apple Carplay a Android Auto, díky čemuž si naplno vychutnáte uvolněnou a příjemnou atmosféru ve voze. Connect Nav běžně poskytující výhody on-line navigace (zobrazení provozu v reálném čase a rizikové zóny) je navíc speciálně upravena pro hybridní vozy a nabízí zobrazení dobíjecích stanic a zóny pokryté v plně elektrickém režimu zohledňující úroveň nabití baterie.

 

Ceník vozu Citroën C5 Aircross HYBRID

Stáhněte si ceník vozu Citroën C5 Aircross HYBRID

Katalog vozu C5 Aircross HYBRID

Stáhněte si katalog vozu C5 Aircross HYBRID

Katalog příslušenství C5 Aircross HYBRID

Stáhněte si katalog příslušenství C5 Aircross HYBRID

Ceník příslušenství C5 Aircross

Stáhněte si ceník příslušenství C5 Aircross

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549