Auto Babiš

Největší Citroën v ČR

Citroën Grand C4 SpaceTourer

CITROËN Grand C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Alchemy, černá Onyx, béžová Sable).

Již od
647 900 Kč s DPH
0 Kč bez DPH
Citroën Grand C4 SpaceTourer - https://www.autobabis.cz/

Grand C4 Spacetourer - 6170

Motorizace 2.0 BlueHDi 160 S&S EAT8
Výbava SHINE
Stav tachometru 0 km
Palivo diesel

Grand C4 SpaceTourer - 2546

Motorizace 2.0 BlueHDi 160 S&S EAT8
Výbava SHINE
Stav tachometru 0 km
Palivo diesel

DESIGN

 
1200x400-C4

 

CITROËN Grand C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo  s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Alchemy, černá Onyx, béžová Sable).

 

 

PŘEDNÍ ČÁST

FaceAV2019_CL.19.007.014_747X400

CITROËN Grand C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Stejně jako u předchozího modelu šípy v logu značky ubíhají v prodloužení do stran a tvoří ozdobný chromovaný lem denních světel. 

STŘEŠNÍ OBLOUKY

ArcheToit2019_CL.19.007.018_747X400

Střešní oblouky v novém šedém odstínu Silver jsou stylovým doplňkem, který zdůrazňuje osobitost této karosářské verze a propůjčuje siluetě vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer velmi elegantní a vytříbený vzhled. 

 

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

FeuxAR7places_747X322

.

Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů  CITROËN Grand C4 SpaceTourer .  
 

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

Jantes7pl_17K30_17K30_747X322

.

Černý diamantový výbrus hliníkových disků kol dokonale ladí s odstíny karoserie.

LOGO ZNAČKY

ChevronsAR2019_18K22_747X322

.

Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

1 VŮZ, 3 PROVEDENÍ INTERIÉRU

 

STANDARDNÍ INTERIÉR "AMBIANCE"

Serienmäßiges Ambiente Citroën Grand C4 SpaceTourer

Funkční interiér Ambiance se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s provedením palubní desky vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.  

INTERIÉR "DUNE BEIGE"

Ambiente Dune Beige Citroën Grand C4 SpaceTourer

Provedení Dune Beige klade důraz na světlo a pohodu. Sedadlo spolujezdce Relax s opěrkou pro pohodlnou polohu při sezení a přední sedadla s masážní funkcí poskytují při jízdě jedinečné pohodlí. Velmi příjemné a měkké látkové čalounění Yatago Grey a vonný osvěžovač vzduchu v interiéru navozují atmosféru klidu a uvolnění. 

INTERIÉR "HYPE GREY"

AmbianceHypeGrey_747X322

Interiér Hype Grey spojuje stylově vytříbené čalounění látka/kůže s funkčními vymoženosti výbavovy a všichni cestující na palubě vozu se tak mohou těšit na komfort prvotřídní úrovně.

DOKONALÁ POHODA

 
Bienetre_18K1_1500X500

 

Interiér vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer svědčí o kvalitách a know-how značky v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

 

 

DOKONALÝ KOMFORT

747x322_sièges-confort.jpg

Interiér nového vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer je vytvořený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Podle zvolené verze je vůz v rámci paketu Lounge vybavený předními sedadly s masážní funkcí a komfort cestování na předním sedadle spolujezdce zvyšuje opěrka nohou v natažené poloze.

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

747x322_matières.jpg

V interiéru nového vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Palubní deska s povrchem slush a speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Přístup značky CITROËN k zajištění maximálního komfortu všech osob na palubě vozu - řidiče i cestujících - je velmi komplexní. Program CITROËN ADVANCED COMFORT® zahrnuje inovativní a inteligentní technologická řešení zaměřená na fyzickou i psychickou pohodu posádky vozu. Řeší zajištění pohody uživatelů ve čtyřech základních oblastech: příjemné materiály a akustický komfort, praktické uspořádání interiéru za všech okolností, pohodové, mysl uklidňující prostředí a praktické, uživatelsky vstřícné technologie s intuitivním ovládáním.
 
Tranche-5.jpg

Ceník vozu Citroën Grand C4 SpaceTourer

Stáhněte si ceník vozu Citroën Grand C4 SpaceTourer

Katalog vozu Citroën Grand C4 SpaceTourer

Stáhněte si katalog vozu Citroën Grand C4 SpaceTourer

Katalog příslušenství Grand C4 SpaceTourer

Stáhněte si katalog příslušenství Grand C4 SpaceTourer

Ceník příslušenství Grand C4 SpaceTourer

Stáhněte si ceník příslušenství Grand C4 SpaceTourer

Nová nabídka pro vlajkové modely Citroën

01.leden 2015

Zákazníkům, kteří si přijdou do showroomů pro nový Citroën C4 Cactus, nabízíme záruku na 5let/100 000 km v ceně vozu. Tato záruka není navázána na žádné další podmínky prodeje, je platná pro koupi vozu v hotovosti i s financováním.

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549