Auto Babiš

Největší Citroën v ČR

Diamantová liga kvality

Společnost AUTO BABIŠ získala ocenění Diamantové ligy kvality za rok 2017. Tohoto ocenění si velice vážíme a děkujeme všem našim zákazníkům za dosavadní spolupráci, bez které bychom tuto cenu nezískali.

 

 

AUTO BABIŠ Mnichovice absolutním vítězem soutěže kvality!

 

Autosalon Auto Babiš Mnichovice zcela ovládl soutěž Diamantová liga kvality, když získal absolutně nejvyšší počet bodů v hodnocení kvality 198/200.

Rodinná firma Auto Babiš získala Cenu za vynikající kvalitu České společnosti pro jakost, Zvláštní cenu prezidentky SOCR ČR a certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality.

Vynikající úroveň a naprosto výjimečná kvalita ve všech hodnocených kritériích – tak zhodnotila Autosalon Auto Babiš Česká společnost pro jakost.

 

    

 

Dne 25. ledna 2018 na galavečeru v Praze převzali Miloš Babiš a Iva Babišová tři špičková ocenění v rámci dalšího ročníku prestižní soutěže Diamantová liga kvality 2017. Autosalon Auto Babiš Mnichovice se stal absolutním vítězem soutěže, která je společným projektem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Autosalon AUTO BABIŠ Mnichovice získal v segmentu NON-FOOD maximální počet ocenění. Manželé Babišovi převzali na slavnostním galavečeru certifikát Držitel ocenění Diamantové ligy kvality, Zvláštní cenu prezidentky SOCR ČR a Cenu za vynikající kvalitu České společnosti pro jakost.

V rámci soutěže se hodnotila především kvalita poskytovaných služeb. Vedle toho byly předmětem zájmu hodnotitelů například společenská odpovědnost nebo péče o zaměstnance. Soutěžící společnosti byly důkladně hodnoceny nezávislými auditory na základě celé škály parametrů, ať už šlo o legislativní pravidla či kvalitu prodeje. Metodika hodnocení byla založena na posuzování prodejen prostřednictvím „neznámého zákazníka“ (Consumer Quality Index). To znamená, že neznámý zákazník při své návštěvě na prodejně hodnotil tři základní kritéria zákaznické spokojenosti. Těmi byla v případě nepotravinových prodejen úroveň celkového vzhledu, sortimentní nabídka a kvalifikovanost personálu. Následný neohlášený audit prováděný dvojicí nezávislých hodnotitelů se zaměřil například na dodržování legislativních pravidel prodeje, komplexnost doplňkových služeb a na úroveň nastavení a dodržování vlastních firemních pravidel.

„Cena za vynikající kvalitu jako speciální ocenění České společnosti za jakost akcentuje vynikající úroveň a naprosto výjimečnou kvalitu ve všech hodnocených kritériích. Autosalon AUTO BABIŠ obdržel 198 bodů z 200 možných,“ uvedl Miroslav Jedlička, čestný předseda České společnosti pro jakost.

 „Nejedná se o zázrak, ale o praktické naplnění vize, že člověk má nad svou prací přemýšlet, dělat jen to co umí a co jej baví, být vždy otevřený a seriózní vůči svým zákazníkům i zaměstnancům. Korektnost a poctivost jsou nosnými pilíři naší práce. Ocenění v této soutěži je pro nás stvrzením naší dlouhodobé snahy a velmi si ho vážíme,“ odpověděl při slavnostním přebírání ocenění Miloš Babiš na dotaz moderátora Libora Boučka.

A proč se do Autosalonu Auto Babiš zákazníci rádi vracejí? „Fungujeme na principech rodinné firmy a hlavním kritériem pro nás je kvalita služeb a spokojenost našich zákazníků. Přidanou hodnotou naší firmy je totiž umění naslouchat přáním a potřebám našich zákazníků,“ shrnula krédo firmy Iva Babišová.

Diamantová liga kvality je společným projektem SOCR ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu, který byl na podzim 2015 zařazen do Programu Česká kvalita. Tento program podporuje vláda České republiky a je součástí Národní politiky kvality. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo pod záštitou předsedy vlády Andreje Babiše. Ceny v jednotlivých kategoriích spolu se zástupci SOCR ČR a České společnosti pro jakost předávali Alena Schillerová (ministryně financí), Jaroslava Němcová (ministryně práce a sociálních věcí), Tomáš Hüner (ministr průmyslu a obchodu) a další.

                   

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!

Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549